mymozhanru: (gallifreyan)
...усі події, що почалися в 2009, мали б привчити мене до того, що будь-яка прихильність до іншої людини завершується розбитим серцем.

Caring is not an advantage, Sherlock.

Здавалося б - я прекрасно розумію, що ти не прочитаєш цей пост, бо наші дороги остаточно розійшлися.... то ж цей допис радше потрапить на очі схибленій підстаркуватій курві, яка все ще, як і тоді, раніше, продовжує пасти кожен мій крок... пам"ятаєш, ти колись вмовляв мене не звертати не неї уваги?..

Здавалося б - що сенсу писати внікуди, звертаючись до того, хто вже думати про тебе забув.

Але знав би ти, т*айро, як мені тебе бракує. Того-тебе. що так допоміг мені у 2009. Того-тебе, кого я вважала братом. Того-тебе, кому я довіряла - а ти ж як ніхто знаєш, як у мене погано з довірою.

Я все ще не розумію, як ти міг зробити те, що зробив. Як можна було поїхати, втекти, сховатися. Не можу зрозуміти. Це болить мені. Болить усі ці роки. Я страшенно не люблю розчаровуватися в людях, якими захоплювалася і до яких ставилася прихильно.

Кажуть, талановиті письменники завжди вигадують не лишень персонажів власних книг, але й оточуючих людей.

Я - талановитий письменник.
mymozhanru: (gallifreyan)
...я люблю це відчуття.
Відчуття того, що те, що ще зовсім нещодавно просто текст стає Світом.
Той переламний момент, коли ти перестаєш створювати персонажів - вони самі починають поводитися. І самі детермінують сюжет і власний універсум. А ти просто записуєш.
Не знаю як для кого з письменницької братії - але для мене це момент катарсису.

У тій історії, над якою я працюю зараз, головна героїня, ще зовсім недавно - тінь, примара, невагомий силует - починає ставати впізнаваною - і це лякає і заворожує водночас.
mymozhanru: (THE Doctor)

З днем народження, радосте моя.

Ти з"явився у моєму житті в один із найскладніших дотепер його періодів: у час, коли руйнувалося все, що здавалося надійним і вічним, у час, коли зрадили всі, хто міг, і хто не міг зрадили також, у час, коли сіра заздрісна нікчемність об"єдналася, аби святкувати наді мною перемогу, у час, коли день був чорніший ночі.

Якюи ти тоді не з"явився - я б не витримала. Чесно.

Тобі я завдячую не тільки власним життям - але й однім із найвдаліших і найпотужніших своїх текстів.

Щастя тобі, Пташе.

Люблю тебе.

mymozhanru: (Фандомное)
Мій персональний шизофренічно-інфантильно-пришелепкуватий недотролль пенсійного віку, який ганяється за мною вже з десяток років по всіх інтернет-ресурсах, мене вкотре не-почитав)))
Правда очиці коле. Навіть якщо вони дууууже маленькі й негарні, ці очиці)))
mymozhanru: (Rose)

...Немає, на мою думку, нічого нещирішого та огиднішого, ніж благочинність про людські очі.
Це, якщо хтось не зрозумів, я про ситуацію на кшталт такої.
От, припустімо, потребує людина, до якої вам не байдуже, фінансової допомоги.
Що в такому випадку зробить істота притомна й адекватна?
Мовчки цю допомогу надасть, не зчиняючи з власної доброї справи рейвах на всі соцмережі.
Тихо. Спокійно. Без істерики, без закликів до інших негайно теж здавати гроші, без постів капслоком з огорожами із знаків оклику.
Саме так роблять дорослі свідомі люди.
А що зробить істотка дріб"язкова, не вельми адекватна, але переповнена химерною ілюзією власної значущості?
Почне щодня постити заклики "ВРЯТУЙМО!!!111", "ДОПОМОЖЕМО!!!!1111", "ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ!!!!111", "МИ МОЛОДЦІ!!!!1111" "МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!!!!111"
При цьому, як правило, оці от "многабукав" уже розглядаються в якості достатнього, хм, внеску у доброчинність.
Голосніше за всіх закликає інших до дій той, хто сам нічого не робить - це аксіома.

mymozhanru: (by art deviations)
...від такої втоми згасають зірки і душі...

Але, напевне, я б не проміняла її, цю втому людини, яка знає, що ніхто й нічого не принесе їй у дзьобику, на ідіотську бестурботність  - вітри віють в голові! - підстаркуватих татусевих донечок, які жодної копійки власним чесним трудом не заробили у житті, ховаючись від усіх проблем за батьківською спиною.

мені трапляла вже достатня кількість прикладів того, як це страшно - інфантильність у 35+, інтернетики, психологічні спільноти, багато галасу, голосні війни з уявними ворогами, дівчачі віршики, винайняті щедрими батьками трамвайчики й кафе для презентацій своїх перодряпств...

...і ламаного шелягу у душі.
mymozhanru: (Default)
...в один і той самий день зустріти матусю давньої знайомої, яка криком кричить про те, що на факультеті, яким вона керує, корупції ніц немає -
...а потім - ще одну знайому, яка щойно пішла з аспірантури при цьому факультеті... через те, чого немає.

Дама, до речі, влаштувала мені істерику через "Рибу в натюрморті")). Ту саму, на яку я досі отримую десятки листів на електронну пошту - з питаннями про те, звідки я знаю про маленькі брудні таємниці кафедр та факультетів з ріхних куточків України.

А вони всі однакові, от у чому річ.
Українська освіта апріорі дорівнює корупції.
Крапка.
mymozhanru: (україна)
А між тим петиція, яку запустив хлопець із сусіднього будинку - про повернення нашій вулиці її історичної назви замість імені ватажка фашистсько-нацистської секти - набрала потрібну кількість голосів.

Сам цей факт викликав нечуване пожвавлення серед цієї секти адептів і просто місцевих несповна-розуму-причинних. Вони верещать про ксенофобів і про те, що на підході вже "русскій мір і газовиє камєри". При цьому скромно ігноруючи той факт, що перейменування було вчинене всупереч закону, без дотримання необхідної процедури громадського обговорення... і, судячи з усього,  є прямим наслідком корупційного договірняка між чільником міста і такою собі релігійно-сектантською спільнотою.

Так чи інакше, відповідні скарги про порушення закону до відповідних інстанцій подані, підписи обурених мешканців будинків, де на стінах і досі висять дошки з адресою Чернігівська, зібрано, підтримкою місцевих краєзнавців, які від повороту подій в шоці, заручилися, зі справжніми юдейськими рабинами, а не з цією самозваною плодючою потворою  - емісаром сектанта-фашиста - сконтактувалися.

Борітеся - поборите!
mymozhanru: (SherlockBBC)

...зйомки четвертого сезону "Шерлока" стартували, а я так нічого і не написала про те, що саме я сподіваюся побачити в цьому четвертому сезоні.
Саме час надолужити, гадаю)
Отже...
Я належу до тих небагатьох, кому третій сезон категорично не сподобався. Ба більше - він віртуозно, як мало якому художньому твору досі вдавалося, проїхався по всім моїм сквікам, презентувавши повний набір того, що змушує мене відчувати некотрольоване бажання вбивати вимкнути тв і відкласти книгу.
Ні, справді.
Тут тобі і зведений на пси пост-рейхенбахівський reunion - бо хоч ріжте мене, але Джон Уотсон, той Джон Уотсон, якого під Бартсом від тіла відтягали як Магдаліну від хреста, той Джон Уотсон, який на цвинтарі благав про диво  - аби потім піти не обертаючись, із прямою палка неживою спиною - цей Джон Уотсон ніколи б не зустрів своє вимолене диво стусанами. Не буває такого. Просто не буває.
Тут тобі і вічна дружба, що зведена нанівець заради якоїсь незугарної кобіти.
Тут і чергова мофатівська "бой-баба - подружка бой-френда", крутіші за яку лишень варені яйця, яка повна і закінчена психопатка, але замість пристрелити цю потвору, аби не мучилася і не мучила інших, заради неї ризикують, офірують собою і пробачають їй всі її вибрики.
Тут і  - bloody hell!!! - довбана вагітність, і жарти нижче талії, і, і, і...
Пояснення в цього може бути лише одне - Мофтіси схибнулися.
Але я була б не я, якби не вигадала геть іншу теорію.

теорія )

Але зараз не про них.
Зараз про те, що нас може чекати в новому сезоні.
Отже.
Якщо моя теорія вірна - то десь наприкінці першої з трьох серій серіал мусить нарешті вирулити в real mode. Себто, Шерлок приходить до тями десь у лікарні... і далі ми маємо процес реабілітації, що швидше за все лишиться за кадром... і повернення.
Тут, авжеж, Джоно-центричну мене більше за все цікавить, чи видадуть нам ще один, вже справжній і такий-як-треба reunion - а чи мається на увазі, що Джон увесь цей час невідступно просидів біля напівпритомного Шерлока, то ж в курсі усього. Мрію про варіант перший... але, якщо оберуть все ж таки лінію з маренням, то матимемо швидше за все варіант другий.
Моріарті повернеться. Бо Моріарті - це не схиблена няшка Ендрю Скотт... це організація, у який він, швидше за все - шістка.  Скотта даватимуть, ймовірно, флешбеками... але даватимуть.
Ще мені не дає спокою той факт, що у АКД в каноні Джеймсів Моріарті було двоє. Бо у Моріарті був брат, якого неуважний Дойл теж назвав Джеймсом. То ж, можливо, якось розіграють цю карту... і тоді Скотта буде багато, бо напрошується ідея брата-близнюка.
Про братів, до речі.
Мені тривожно за Майкрофта.
Вірна моя теорія чи ні - байдуже, але його роль у Рейхенбахських подіяк все одно лишається... непевною, м"яко кажучи. І за цю непевну роль від кармічної справедливості йому має прилетіти.
Гетісс не самогубець - то ж свого персонажа не вбиватиме. Але прилетить Британському уряду достеменно.
Ну і нарешті Мері-бодай їй-Морстен.
Знов-таки, все залежить від того, чи планують режисери звести третій сезон до анріалу.
Якщо так - то, цілком можливо, Мері - медсестра чи лікар із лікарні, де лікують Шерлока - буде просто персонажем другого плану.
Якщо ж третій сезон був реальністю...
Мері з сералу виведуть, це стодвісотково. Не одразу - може під кінець. Мері можуть вбити в єдиному випадку - якщо дитина Джонова. І тоді вб"ють її, на жаль, з дитиною разом.
Якщо дитина не Джонова - Мері разом із пуголовком звалить до свого справжнього коханця і господаря... і це може бути той самий голова тієї самої організації "Моріарті".
Ну от якось так...


mymozhanru: (Default)
...і от хтозна, звідки воно все взялося - в дівчинці-казці, в сонячній феї, в розбишаці-неформалці, яка тоді вкрала моє неіснуюче (тоном Шерлока-Камбербетча) серце?
звідки - ця статечність, ця нестерпуща заземленість, ця нудотна бюргерська добропорядність: кіндер-кюхе-кірхе, чоловік-господарство-церква, рецептики тортиків і світлинки з такими самими самичками-яжемамцями?
звідки воно все взялося?
чи воно було в тобі завжди?..
те, що дороги розійшлися остаточно, я зрозуміла навіть не тоді, коли ти демонстративно дистанціювалася від того, що твоя країна чинить у моїй.
ні.
раніше.
раніше, коли ти гордовито розповідала про те, що під час пологів поставила собі чергову серію Десятого Доктора, аби перейми легше йшли.
даруйте, але з людиною, яка вважає можливим паплюжити цю історію своїм піZZдореалізмом говорити мені нема про що.
не має Права на Казку - заземлена по саме нікуди самичка.
mymozhanru: (whitesuit)
мала нині доволі цікаву розмову зі справжнім іудейським рабином з Ізраїля.
який підтвердив те, що для мене - людини, яка знання отримує не з російської вікіпедії, а з першоджерел - і так було очевидно.
це  - секта.
це деструктивна секта.
це секта, якої бояться навіть самі нормальні правовірні Іудеї- і яка заборонена в ряді країн світу.
ця секта всерйоз розглядає місто М. як плацдарм для наступу в тому числі і на християнство в Україні.
ця секта, в статуті якої прописано звеличення брехні, наклепів, маніпулювання й інтриг.
що, власне, ми й спостерігаємо на прикладі міста М.
більше того - ця секта щедро платить своїм емісарам і агентам впливу. усі ці персонажі - піф-паф з телеканалу Миколаїв, недолугий переписувач мап гугл з підлітковими прищами на пиці й інша дрібна наволоч - на зарплаті.
не здивуюся, якщо підстаркувата інфантильна дурепа - також.
мафія.
що, власне, й треба було довести.
але чи ж мене вперше?..))
mymozhanru: (Default)
пресу - не тільки радянську, але й взагалі усю без винятку - не варто читати натщесерце.
а перечитувати власні старі щоденникові записи категорично не рекомендується взагалі ніколи.
ні.ко.ли.
це дивне відчуття - коли чималенький період твого життя, до якого ти вже, як тобі здавалося, навчилася ставитися просто як до одного з фактів творчої письменницької біографії, раптом оживає. і коротенька абревіатура в чотири літери, дайріковий тег, записів по якому немає вже декілька років - вибухає, наче брунька навесні, тисячею відчуттів, тисячею забутих споминів...
...ніжністю й сумом, від яких хочеться перестати бути.
втрачений рай.
рай, до якого немає вороття - бо рано чи пізно настає час, коли любити за усіх одразу, дбати за усіх одразу, світити за усі сонця усіх галактик просто втомлюєшся.
і тоді ти у наївній надії на диво нерішучо простягаєш руку за допомогою...
...і наткаєшся на порожнечу.
і після цього не стає вже сил ані любити, ані дбати, ані світити. адже приходить розуміння, що насправді ані ти, ані твоя любов, ані твою світло на фіг не треба.

але я вдячна, що ця ілюзія тепла і родини була.
вдячна усім і кожному з причетних.
без жодного винятку.
mymozhanru: (Default)
"Ви кажете, що любите мене? Занадто дорого коштувала мені ваша любов. Невже ви думаєте, що я можу забу­ти минуле і знов зробитися колишнім Артуром від кількох теплих слів?" (с)
mymozhanru: (Default)
Этим автор напоминает нам, что все выдающиеся повороты в украинской истории предпринимались не словами, а только мужественными поступками украинских героев.

mymozhanru: (україна)


В Миколаєві пройшла декомунізація.
Пройшла голосно і пафосно - новообраний "демократичний" і "прогресивний" мер від "Самопомочі" Олександр Сенкевич влаштував ціле шоу з народним голосуванням на спеціально створеному сайті, з можливістю для городян надсилати свої пропозиції на спеціально створену електронну адресу...
...аби потім покласти на народне волевиявлення великого "болта".
В центрі міста, у двох кроках від мерії, розташована вулиця, яка мала назву на честь німецького комуніста Карла Лібкнехта. Авжеж, вона опинилася в списку на "декомунізацію".
Городяни проголосували практично одностайно: вони хотіли повернути вулиці історичную назву Чернігівська. От, припустімо, офіційні результати, виголошенні відділом охорони культурної спадщини:

- вул. Карла Лібкнехта
Чернігівська. За - 590 + 2 кол. (38 осіб), проти – 4;
Адмірала Аркаса. За – 41, проти – 3.
Інші пропозиції: Просвіти вул., Леонтовича вул. Миколи Аркаса вул. Ребе Шнеєрсона вул. Гефеста вул.

Як бачимо, максимальну підтримку здобув варіант "Чернігівська", на другому місті ваіант Адмірала Аркаса.
Були ще варіанти, які не набули підтримки городян. І серед них - назвати вулицю на честь одного з лідерів вельми сумнівної репутації релігійної секти хабад ребе Шнеєєрсона.

І от уявіть собі, як мали почуватися  ті, хто щиро повірив у "демократичність" Сенкевича і віддав свої голоси спочатку за нього на виборах, а потім ще за історичну назву вулиці у голосуванні, коли згаданий Сенкевич перейменував вулицю Лібкнехта - у Шнееєрсона.

Мотивація - крутецька.
До мера, бачте, юдейська громада "прийшла й попросила".

Тобто, месседж. Ви, як дурні, голосуйте - а потім з чорного ходу припреться хтось, у кого бабла більше - і ваше волевиявлення піде на пси.

Авжеж, з цим миритися не можна.
Тому - ми потребуємо вашої допомоги у нашій боротьбі за УКРАЇНСЬКЕ  і ДЕМОКРАТИЧНЕ місто Миколаїв.
Місто, у якому рахуються з більшістю, а не з окремим лоббі від нацменшин.

Згадане лоббі, тим часом, дізнавшись, що мешканці вулиці не хочуть миритися з цим обурливим свавіллям, розганяє по соцсережах чутки про "антисемітизм" і "фашизм", який, бачте, не дає представникам юдейської громади спокійно жити. Тобто, меседж: ми зайдемо з чорного ходу й зробимо все, що хочемо, з вашою вулицею  - а ви маєте мовчати й коритися.

Але цього не буде.
Не сподівайтеся, нешановні.

Всі небайдужі українці! Підпишіть петицію, будь-ласка.
І буду вдячна за репост.

mymozhanru: (Default)
Фотограф Сергей Кошелев+4 )
mymozhanru: (україна)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] v_n_zb в Вечернее чтиво... Ошибка грузчика Прокофия
.
Все больше обнищавших жителей несостоявшейся Украины выбирают свободу и сбегают в процветающий Лугандон от политических и экономических преследований киевской хунты. Справятся ли власти "молодых республик" с наплывом мигрантов? Хватит ли на всех металлолома? Сегодня эти вопросы волнуют многих…


Сообщение ГУР Министерства обороны Украины:
"Под руководством офицеров Управления информационного противоборства Центра территориальных войск Южного военного округа ВС РФ на временно оккупированных территориях Украины готовятся фейковые сюжеты о т. н. "беженцах из Украины", которые якобы выехали в так называемые "ДНР" и "ЛНР" в связи с "крайне сложной социально-экономической ситуацией и политическими преследованиями". Путем угроз и обещаний российские специалисты в информационной войне пытаются вынудить украинских беженцев к даче антиукраинских комментариев в постановочных сюжетах российских СМИ и во время встреч с подконтрольными РФ иностранными журналистами".


Все знают, что в Донбассе сейчас все очень хорошо. Трезвые вежливые ополченцы переводят через дорогу ухоженных бабушек в кокошниках, а тех бабушек, что не носят кокошников, строго наказывают, но без злости, а скорее для профилактики, чтоб в следующий раз думали, в чем на людях ходить, да и много ли походишь с переломанными ногами, а все потому, что у каждого ополченца под грубой внешностью грязного животного бьется горячее доброе сердце.

Веселые дети спешат в школу, где им преподают невиданные предметы, которых лишила своих детей злая Украина, - язык народов Донбасса, историю Моторолы, повадки стерхов, обнаружение и распознавание амфор, конопляное ориентирование, попадание в вену, вывод папы из запоя. Добрые учителя никому не ставят "двоек" - зачем лишний раз травмировать ребенка, в кармане у которого может быть граната, а старший брат недавно откинулся с зоны, получив повестку из военной комендатуры и покоцанный автомат?

Счастливый и сильно поумневший до первых седых волос ребенок возвращается домой из школы, снимает с себя семьдесят одну георгиевскую ленточку в честь приближающейся семьдесят первой годовщины великой победы в священной войне, и говорит маме на чистом языке народов Донбасса: "Похавать дай, лахудра галимая". Разбуженная ласковым приветствием маленького отличника, мама неторопливо выбирается из кучи пустых бутылок и, напевая патриотическую песню "Голуби летят над нашей зоной", готовит первенцу банку консервированной каши, ароматный сухарь и компот из желудей.

Где-то в бутылках тяжело позвякивает папа - он всю ночь работал над поимкой корректировщика укропов, которого сразу распознал по характерному трехколесному велосипеду, и очень устал, потому что до утра распиливал трофейный велосипед, сдавал его в металлолом и потом на вырученные деньги кутил, чтобы прогнать тоску по беспримерно погибшему в великой отечественной священной войне деду: согласно историческим архивам, деда застрелил немецко-фашистский захватчик за то, что тот процеловал ему в сапоге дырку, но папа всегда подозревал, что на самом деле священного деда убил переодетый бандеровец ударом шила в спину.

Никто больше не запрещает жителям "ДНР" чтить память своих воевавших дедов, разговаривать на языке народов Донбасса и праздновать Новый год по московскому времени. Молодая республика обрела невиданный разгул свободы и ремесел, став признанным лидером в области экспорта металлолома и заводов, процветают собирательство бутылок и охота друг на друга, в сельском хозяйстве растут надои самогона и урожаи сорняков, открываются перспективные ниши - курение пырея и производство крупнолистового чая из лопухов. Неудивительно поэтому, что со всех концов Украины люди так рвутся в Донбасс - республику неограниченных возможностей по празднованию 9 мая; говорят, недавно там даже видели женщину, похожую на Ирину Билык, и потом долго заикались.

Но, как справедливо указывает нам Управление информационного противоборства Центра территориальных войск Южного военного округа ВС РФ, не только мировые знаменитости мечтают о донецкой прописке, но и простые украинские люди, тайно пробирающиеся в Донбасс горными тропами, протоптанными в терриконах. Киевская хунта тщательно следит за тем, чтобы ее зомбированные подданные не попадали в Донбасс и не узнавали, как там хорошо, но людскую молву не остановить. Вот и прорывают потоки беженцев пограничные заслоны: ободранные, голодные люди из нищей Украины бредут в Донецк сотнями, таща за собой полупустые клетчатые сумки, купленные еще в тучные времена Януковича, и своих рахитичных детей. Те, кто поопытнее, заранее запаслись вещами, делающими жизнь в "ДНР" еще более зажиточной, - ножовками для распилки металлолома, консервами и вазелином.
Read more... )

mymozhanru: (україна)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] v_n_zb в "Бомбят Берлин? За что?", - узнаваемая аналогия с современностью
.
Многие считают, что немцы в 39-м году массово хотели воевать. Не хотели. Они еще от прошлой войны не до конца отошли. Только только с колен вставать начали. Только только из экономических кризисов выползли и бедно жили, но стабильно. И стабильности этой радовались.

Поэтому радовались что Саар, Рейн, Австрия и Судеты без войны достались.

Что великий фюрер присоединил огромные территории, вернул немцев в лоно родины, защитив их от подлых и кровожадных чехов, но при этом не пролил и капли немецкой крови. Молодец какой!

То, что при этом там какие то евреи уже пострадали, так это так, мелочи. Заслужили вообщем-то. И не убивают же их. Всего лишь просят вежливо убраться с территории рейха. Паразитов неспособных даже свое государство построить.

Остальную часть Чехии забрали? Ну так ведь отдали? Никто же не воевал. Все бескровно, полюбовно и смотрите как фюрера там встречали. Цветами!

Пришел черед Польши. И что-то пошло не так.

Ну, Данциг еще ладно. Там поляки над немцами издеваются, ополчение немецкое страдает, говорят что поляки немцев по ночам кастрируют , дома их поджигают, говорить по-немецки не разрешают. Помочь надо. Да и неправильно это что немецкий город в составе Польши, да и Меммель тоже вернуть надо. Наш город. Немецкий. Литва не возражает? Не хочет участи Чехословакии? Умницы какие! Берем. С Данцигом сложнее.

А что если война?

И тут немцы задумались. Гитлер пустил по Берлину военный парад. Пришло 200 человек. На митинги сотни тысяч приходили, а здесь 200 . Сволочи! Не хотят воевать! Предатели! Так для них старался! Когда техника шла по улицам люди просто в стороны расходились. Ни цветов, ни приветствий. И генералы бурчат чего-то. Мол не выдержим мы войны. Гитлер впал в истерику. Пошел ковер грызть.

Но уже не мог остановиться.

И снова начались зловещие рассказы про кастрированных немцев и про провокации поляков напавших на Германию на границе! Убили! Немцев убили. Прокрались под покровом ночи и убили. Вот тела. Провокация? Докажите! Они и своих не жалеют! Поляки бомбят Варшаву! Детей и женщин! Сами! Своих же! Гады! Мы бомбим? Это кто вам сказал? Вражеских голосов наслушались? Правильно фюрер запретил всю эту гниль слушать!

Немцы задумчиво смотрели на карты передвижения немецких войск в Польше и уже как-то смирились с тем что это произошло. Тем более что вон как быстро продвигаемся. И Данциг уже наш!

Англия? Франция? Да ну? На фига им поляки? Кого там защищать если мы уже в Варшаве? Да и Сталин помог. Настоящий друг познается в беде.

Карточки ввели? Ну что делать. Зато сколько новых земель теперь наши!!!

Один тюбик крема для бритья на четыре месяца? Ничего. Бороды отрастим. Только 5 процентов населения смогут купить галоши к осени? Ничего, потерпим. Ради отечества и победы.

Первые похороны прошли? Матери хоронят сыновей? Герой войны и генерал предпочел умереть чтобы всего этого не видеть? А кто об этом знает? Похороним тихонечко как героя и забудем. И не будет войны. Не будет. Поляки гибнут? Так сами виноваты.Предупреждали же их! Сдались бы тихо и все бы хорошо было! И не будет войны! Не будет! Мы не хотим воевать. Мы стремимся к миру! У нас нет военных планов против Англии и Франции. Мы согласны сотрудничать со всеми странами Европы и вести мирные переговоры.

Не хотят? Англичанка конечно гадит и мечтает о мировом господстве, но мы тоже за себя постоять можем. И Гитлер конечно псих и маразматик, но отечество в опасности . Родина зовет. Нужно сплотиться и забыть об обидах. Даже тем кто ненавидит нацистов. Потому что в военное время это предательство. Потому что Родина пишется с большой буквы. Даже когда гниешь в окопах, ненавидя тех кто тебя туда послал.

Наши подводники потопили английский линкор? Сами виноваты! Какое им дело до поляков? Идиоты. Подводники молодцы! Ха! Кажется мы самая сильная армия в Европе.

Карточки на покупку одежды? Мда...Неприятно. Но что делать. Если весь мир против нас.

Война на всех фронтах. Наша армия сильнее всех! Фюрер был прав! Мир наш!

Все больше и больше убитых...

Бомбят Берлин? За что????????????Profile

mymozhanru: (Default)
mymozhanru

August 2017

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 05:30 pm
Powered by Dreamwidth Studios